Технічний комітет 185 «Промислова автоматизація»

Інтегрування систем керування підприємством та виробництвом. Сучасний стан та стандарти

В білій книзі представлено основні положення стандарту IEC 62264, світовий досвід його впровадження, стан обізнаності ринку та думки експертів

Про що ця біла книга

Ефективна робота виробничого підприємства можлива тільки за умов узгодженої роботи усіх задіяних бізнес- та виробничих процесів. Сьогодні необхідність швидкої адаптації під мінливі умови ринку, попит та номенклатуру продукції, потреба у простежуваності та в зменшенні собівартості потребують не тільки повної автоматизації процесів на кожному з рівнів керування, а й їх узгодження. На багатьох українських підприємствах, де процеси на організаційно-економічному рівні та на рівні керування виробництвом вже є автоматизованими, координація між службами проводиться за усними або письмовими розпорядженнями, дані передаються у вигляді документів. У багатьох випадках обмін інформації між рівнями реалізований, але це організовано індивідуально для кожного об’єкта, що є дуже трудомістким завданням. Така типова ситуація виглядає дивно, враховуючи що вже з 2000-го року існує стандарт, що означує правила інтегрування систем керування підприємством та виробництвом.

Маючи на одному підприємстві «зоопарк» рішень від різних постачальників інформаційних систем (MES, EAM, LIMS, ERP), замовник не отримує цілісну систему керування. Стандарт IEC 62264 означує єдині правила такої взаємодії, тому в інтересах усіх гравців ринку – постачальників програмних засобів систем керування, інтеграторів і звичайно ж замовників – щоб він використовувався в якості спільного знаменника єдиної інформаційної системи підприємства. Мета цієї білої книги показати, які проблеми виробничих підприємств та інжинірингових компаній може вирішити використання даного стандарту у своїй діяльності та як на це може вплинути його імплементація в Україні. Біла книга може бути цікавою усім керівникам виробничих підрозділів, керівникам IT-відділу, директорам різних відомств та CEO, а також викладачам та аспірантам закладів вищої освіти.

Для кого ця біла книга

Brain

Топ-менеджери виробничих підприємств

Knowledge

Інтегратори автоматизованих систем керування

Administrator

Розробники промислових систем керування

Hacker

Відповідальні за інформаційну безпеку

Формат: *.pdf / 52 сторінки / 2019 рік

Для того, щоб завантажити білу книгу безкоштовно,
заповніть, будь ласка, форму: