Технічний комітет 185 «Промислова автоматизація»

КІБЕРБЕЗПЕКА ІНДУСТРІАЛЬНИХ СИСТЕМ

В білій книзі представлено серію стандартів ISA99 / IEC 62443, виклики щодо їх впровадження, єдиний фреймворк для кібербезпеки та функційної безпеки

Supported by

Про що ця біла книга

За останнє десятиріччя зростання кібератак на виробничі потужності та критичну інфраструктуру призвело до того, що кібербезпека стала центральним питанням серед користувачів та постачальників систем автоматизації та керування. Завдяки зближенню інформаційних технологій ІТ та операційних технологій ОТ у промисловому виробництві виникає потреба у захисті доступу даних від підприємства аж до рівня пристроїв. У міру того, як операції на виробництвах та заводах стають більш пов'язаними в епоху Індустріального Інтернету речей IIoT та Промисловості 4.0, промислові організації вкладають значні інвестиції в безпеку, щоб захистити свою інтелектуальну власність, діяльність та корпоративний імідж. Виробничі заводи повинні запровадити на підприємствах політику, яка диктує, як можна (та чи можна взагалі) отримати доступ до датчиків та інших крайових edge-пристроїв з-за меж підприємства.

Оскільки кіберпростір стає більш щільним через переваги, отримані від все більшого обміну даними, виникають нові вразливості в системах промислової автоматизації та керування (англ. Industrial Automation Control Systems, IACS) та нові загрози для них. Термін IACS включає системи керування, що використовуються на виробничих та переробних об'єктах, географічно розподілених операціях, таких як електроенергія, газ та вода з використанням автоматизованих, дистанційно керованих або активів, що моніторяться.

Дана біла книга містить огляд стандартів серії ISA99 / IEC 62443 (та інших пов’язаних з ними нормативних документів), поточного стану вирішення питань, пов’язаних із кібербезпекою, в Україні, головних викликів та напрямів розвитку.

Для кого ця біла книга

Brain

Топ-менеджери виробничих підприємств

Knowledge

Інтегратори автоматизованих систем керування

Administrator

Розробники промислових систем керування

Hacker

Відповідальні за інформаційну безпеку

Формат: *.pdf / 60 сторінок / 2019 рік

Для того, щоб завантажити білу книгу безкоштовно,
заповніть, будь ласка, форму: