ВИРОБНИЧІ КПЕ: АКТУАЛЬНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ

В документі детально представлені головні положення стандарту ISO 22400, описаний їх загальний стан в Україні, вказані типові помилки при застосуванні КПЕ, визначені головні виклики експертної спільноти щодо подальшого впровадження на підприємствах України.

Автори – разом з залученими експертами, – зазначають, що на виробничих підприємствах існує величезна потреба в стандартизації термінів КПЕ, оскільки сьогодні в кожної компанії зазвичай немає єдиних, уніфікованих вимог щодо системи КПЕ. Думки керівників щодо таких КПЕ, як розрахунок ЗЕО (ОЕЕ), показники якості чи енергоефективності можуть значно відрізняться в залежності від підприємства та-чи галузі. Якщо ці визначення не стандартизовані, то й оцінку ефективності всієї роботи проводити складно. Неможливо проводити бенчмаркингові порівняння як в своїй галузі, так і з подібними підприємствами закордоном. Подібні обмеження не сприяють прискоренню розвитку наших підприємств, а радше навпаки – гальмують наш розвиток та інтеграцію в світовий та європейський простори.

Варто відзначити, що вперше в історії АППАУ та Технічного комітету 185 «Промислова автоматизація» подібний документ розроблений у тісній співпраці кращих Університетів країни та провідних експертів з великих промислових підприємств та інжинірингових компаній.

Завантажити весь документ.

2 коментарі до “ВИРОБНИЧІ КПЕ: АКТУАЛЬНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ”

  1. Навіщо тоді ви пропонуєте можливість завантаження, якщо неможливо зареєструватися?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *